رفتن به محتوا

اینجا فقط به یاد میاری ...

که از مهمونیت لذت ببری !!

لازم نیست اینجا چیزی یاد بگیرید، قبل از ورودت به این مهمونی همه چیز رو بلد بودی که چجوری لذت ببری !!

کسب و کار
ثروت
سلامتی
عشق و روابط
معنویت

به نام خدا

 خداوندی که قدرت را تنها در دستان ما گذاشت که بدون محدودیت هر طور که دلمان بخواهد بهشت زندگیمان را بسازیم

خداوندی که زمین و اسمان و جهان هستی را مسخر ما کرد تا  در اختیار ما باشند که دستوربدهیم و خلق کنیم هر انچه را که بخواهیم

خداوندی که بیشتر از ما می خواهد که ثروتمند و خوشبخت باشیم

سلام عرض میکنم خدمت شما دوست عزیز

من سید طاهر مصطفوی هستم

Tahermostafavi.com

مربی و مشاور قوانین ثابت زندگی در تمامی جنبه ها اعم از ثروت ، کسب و کار ، روابط ، عشق ، سلامتی ، معنویت و… با شما همراه هستم که با هم به کمک قوانین ثابت خداوند بهشت زندگیتون رو بسازید

دوست عزیزی که  هدایت شدی به این سایت تا گفتگوی خدا با شما را بخوانی مطمن باشید اتفاقی نیست هیچ چیز در این دنیا اتفاقی نیست. مطمن باش خدا هدایتت کرده به این متن و این سایت تا یکی از دستان خداوند برای شما باشد. همین الان ببین چه درخواستی از خداوند داشتی، چه دعایی کردی،چه سوالی کردی و منتظر پاسخ هستی که به این سایت هدایت شدی تا این متن را بخوانی و با من اشنا بشی.پس بدان خدا دوستت دارد و همراهت هست.

این گفتگو را چندین بار  بخوان و به خدای خودت گوش کن تا با جریان هدایت خداوند هم مسیرشوی.

سلام، سلام برتو بنده ی پاک و مقدس و معنوی من.سلام برتو بنده ی زیبای من.سلام برتو بنده ی بالیاقت و ارزشمند من.سلام برتو نماینده و جانشین و پادشاه من برروی زمین.سلام برتو بنده ی قدرتمندم سلام برتو بنده ی ثروتمند و موفق و سالم و خوشبخت من.

مطالعه بیشتر ...

منم خدا،منم خدا،منم خدا،منم، بنده ی من خدا.خدایی که تو را محکم در اغوش خودش گرفته.خدایی که عاشقانه دوستت دارد که در تمامی مراحل زندگی ات دلت همیشه قرص و محکم باشد.بنده ی عزیزم قبول کن ودرکش کن که من خدا همیشه تو را  در اغوش خودم گرفتم و عاشقانه دوستت دارم و هیچ کس و هیچ چیز نمیتواند بین من و تو فاصله ایجاد کند.چون من و تو یکی هستیم.تو بخشی از من هستی بنده ی عزیزم.من از روح خودم در تو دمیدم.من در دردرون تو زندگی میکنم پس ارام باش،نترس،نگران نباش، من هستم، من هستم، من هستم،من همیشه در هر لحظه و ثانیه در خواب و بیداریت من با تو هستم و مراقبتم.

من خدا خالق تمام جهان  باتو هستم بنده ی عزیزم پس ارام باش،نترس ونگران نباش.

تو عشق منی بنده ی عزیزم،تو بنده ی پاک و مقدس و معنوی من هستی،وقتی از روح خودم در تو دمیدم پس بدان که چقدر پاکی،چقدر مقدسی،چقدرارزشمندی،وقتی روح من در درون تو هست پس مطمن باش بدون هیچ شک و تردیدی من و تویکی هستیم.من عاشقانه کنارت هستم و تورا در اغوش خودم گرفتم،دستت را محکم گرفتم که مسیر زندگی ات  را با خیال راحت در اوج ارامش و شادی در اوج سلامتی و امنیت کامل طی کنی و لذت ببری از بهشت زندگی ات.پس ارام باش،نترس و نگران نباش،من هستم،من هستم،من هستم،در اغوش خدای خودت هستی عشق من.

بنده ی پاک و مقدس من.من خدا هستم خالق تمام جهان که همیشه کنارت هستم و محکم دستت را گرفتم،محکم پشتت ایستادم که نترسی و نگران نباشی و ارام باشی بدانی من هستم،من در کنارت هستم بنده ی عزیزم که هر چی دلت میخواهد را با کمال عشق به تو تقدیم کنم.

بنده ی عزیزم همیشه این را به خودت یاداوری کن که ترس و نگرانی به دلت نیاید و ارام باشی، که من خدا عاشقانه دوستت دارم و در تمامی لحظه های زندگی با تو هستم که تو را بنده ی عزیزم در اغوش خودم به زیباترین و اسانترین،سریع ترین و لذت بخش ترین، مسیر خوشبختی و هر مسیری که تو میخواهی هدایت و حمایتت کنم.

بنده ی ارزشمندم هیچ وقت من را جدا از خودت تصور مکن و همیشه دلت قرص و محکم باشد که من و تو یکی هستیم و من باتو هستم.بنده ی عزیزم هر چی که دلت میخواهد را به من بگو من اجابت میکنم دعا و خواسته هایت را.من خواسته هایت را عاشقانه گوش میکنم و با عشق به تو تقدیم میکنم بنده ی عزیزم.

خواسته های تو را بنده ی عزیزم خواسته ی  خودم میدانم.خواسته ها و دعاهای تو را بنده عزیزم خیلی بیشتر از تو دوست دارم پس مطمن باش هر چی که تو به من بگویی بنده ی عزیزم من با عشق به تو تقدیم میکنم.

بنده ی عزیزم تو فقط به من بگو.تو فقط دستور بده، من باعشق اجابت میکنم.با عشق زندگی تو را نقاشی میکنم.تو فقط بخواه تو فقط بگو من چیکار کنم عشق من،بگو بنده ی عزیزم تا  انجام بدهم،تا قشنگ برای تو بچینم  که فقط لذتش را ببری.

مطالعه بیشتر ...

بنده ی عزیزم اگر میدانستی چقدر من عاشقانه منتظر درخواست های تو هستم تا اجابت کنم. ریز و درشت زندگی ات را به من میگفتی و من با عشق اجابت میکردم و تو فقط از بهشت زندگی ات لذت میبردی.

بنده ی لایق وارزشمندم به قدرت من ایمان داشته باش و من را باور کن منم خدا.من میگویم موجود باش در ان لحظه موجود میشود(سوره بقره ایه ی 117 )من این قدرتم را برای تو گذاشتم بنده ی عزیزم که تو درخواست کنی و من با عشق، در ان لحظه درخواست تو بنده ی عزیزم را اجابت کنم.

بنده ی عزیزم من قدرت هایم را برای تو میخواهم که تو اذیت نشوی، تو سختی نکشی، تو در ارامش باشی،تو نترسی.تو نگران نباشی،تو ارام باشی و من با عشق در لحظه اجابت میکنم دعاها و درخواست هایت را بنده ی عزیزم.پس با خیالت راحت همیشه از من درخواست کن چون عاشقانه منتظر درخواست های تو هستم.

 

بنده ی پاک و مقدس من این را همیشه بدان هر چقدربیشتر از من درخواست کنی هر چقدر خواسته های بزرگتری از من بخواهی نزد من عزیزتر و محبوبترهستی.و من خدا رزق و روزی بی حسابم را بیشتر و بیشتر وارد زندگی ات میکنم که از بهشت زندگی ات لذت ببری.چون هر چقدر بیشتر بخواهی یعنی به قدرت خدایی من ایمان و باور داری.پس بنده ی من فقط زیاد بخواه که من بیشتر از ان چیزی که می خواهی را با عشق  به تو تقدیم کنم.

بنده ی عزیزم.نترس،نگران نباش،ارام باش.من هستم،من هستم،من هستم.من خدا کنارت هستم محکم تو را در اغوش خودم گرفتم.

بنده ی عزیزم درخواست کن،درخواست کن،تا اجابت کنم.ثروت می خواهی صد ها میلیارد ثروت می خواهی خیلی بیشتر از اینها ثروت می خواهی به من بگو،به من خدا بگو منم خدا خالق تمام جهان هستی ، همه ثروت ها نزد من هست بگو تا با عشق هر چقدر که می خواهی را به تو تقدیم کنم. برای من بنده عزیزم یک هزارتومان با صدها میلیارد تومان،دلار،یورو،دینار همه یکی هستن فرقی ندارند پیش من ثروت ،ثروت هست،پول، پول است، فرقی ندارند پس درخواست کن از من، منم خدا.چرا به من شک داری بنده ی ارزشمندم؟چرا به قدرتم شک داری که نمی توانم اجابت کنم بنده ی پاک و مقدس من؟برای من همه ثروت ها یکی هستن چون من خدا هستم همه ثروت ها نزد من هست و می خواهم عاشقانه به تو تقدیم کنم.این تو هستی بنده ی من که از من درخواست نمی کنی؛ تو هستی که میترسی زیاد از من بخواهی،تو هستی که فکر می کنی من نمی توانم،تو هستی بین ارقام ثروت تفاوت احساس می کنی و برداشت تو زیاد هست.نه بنده ی عزیزم چون تو فکر می کنی زیاد هست نباید فکر کنی پیش من هم خدا زیاد هست نه بنده ی عزیزم نه، برای من فرقی ندارد چون همه چیز در اختیار من هست پول و ثروت نزد من هست.تو فقط بخواه و دستور بده ببین چطور هر چقدر که بخواهی عاشقانه به تو تقدیم میکنم.اتفاقا بنده ی عزیزم تو هر چقدر بیشتر بخواهی ان موقع میدانم که تو به من ایمان اوردی.می دانم خدا بودن من را قبول کردی.میدانم باورم کردی.

بنده ی لایق و ارزشمندم وقتی از من مقدار کمی درخواست می کنی من می گویم این بنده ی من هنوز من را باور ندارد،هنوز به من شک دارد که عاشقانه بنده ی عزیزم را دوست دارم و بیشتر از خودش خواهانم که هر چقدر می خواهد به او ثروت بدهم.

بنده ی پاک و مقدس من،بنده ی لایق و ارزشمندم.من خدا هستم خالق تمام جهان.من هستم که تمام جهان را به وجود اوردم.همه چیز من هستم.هر چیزی که میبینی و نمبینی من هستم ،من هستم که خلقش کردم.پس هر چی دلت میخواهد را درخواست کن هر چقدر ثروت،سلامتی،عشق،روابط زیبا،موفقیت،شادی،ارامش،به هر اندازه که میخواهی را درخواست کن تا با عشق به تو تقدیم کنم.

بنده ی عزیزم تو چه درخواستی داری که فکر می کنی من خدا توانایی  اجابت ان را ندارم، یا اینکه چطور میخواهم خواسته ات را اجابت کنم، بنده ی عزیزم اجابتش را به من بسپار که من کار خدایی خودم رو انجام بدهم و از جایی که تصورش را نمی کنی با عشق به تو تقدیم کنم.

 

بنده ی عزیزم می خواهی روش درخواست کردن را به تو یاد بدهم؟به این صورت درخواست کن.بیا در اغوش من، سرت را بذار روی شانه هایم منم دست میکشم به سر و صورت زیبایت و به تو می گویم بگو هر انچه را می خواهی.منم عاشقانه به تو گوش میدهم، بگو بنده ی عزیزم شرم نکن ،منم خدا به من بگو.نترس بنده ی من، بگو منم خدا در اغوشی من هستی.شک نکن به قدرت من، بگو، مطمن باش، دلت قرص و محکم باشد که با عشق اجابت میکنم  درخواست هایت را .این تنها کاری هست که باید انجام بدهی بنده ی عزیزم بیا در اغوش من و درخواست کن همین.

بنده ی عزیزم من منتظرم که درخواست کنی و اجابت کنم بگو بنده ی ارزشمندم بگو.

ثروت میخواهی؟چقدر ثروت ؟به تومان،دلار،یورو؟همه را باهم ؟چشم بنده ی عزیزم هر چقدر که تو بخواهی با هر واحد پولی که تو بخواهی با عشق به تو تقدیم میکنم.

ماشین میخواهی؟چه مدل ماشینی؟پورشه،بنز،مازراتی،فراری،بوگاتی؟چند تا؟همه را باهم ؟چشم بنده ی لایق و ارزشمندم هر طور که تو بخواهی با عشق به تو تقدیم میکنم.

خانه میخواهی؟ویلا؟باغ ؟چند متری؟چند هزار متری؟در کدام کشورها ؟در همه کشورها همه را با هم میخواهی؟چشم بنده ی عزیزم هر مقدار که تو بخواهی  با عشق به تو تقدیم میکنم.

قایق تفریحی میخواهی؟جت خصوصی ؟هلیکوپتر؟در کدام کشور؟همه را یک جا میخواهی؟چشم بنده ی عزیزم هرطور  که تو بگویی با عشق به تو تقدیم میکنم.

کسب و کار میخواهی؟با درامدی میلیاردی ؟میخواهی کسب و کارت رشد کند و جهانی بشود؟میخواهی کسب و کارت برای تو پول بسازد بدون اینکه سر کارت باشی و خودت بری مسافرت و لذت ببری از زندگی ات؟همه را یک جا باهم میخواهی؟ چشم بنده ی لایق و ارزشمندم هر طور که تو بخواهی با عشق به توتقدیم میکنم.

سلامتی میخواهی؟میخواهی تا وقتی مهمان من هستی  در این دنیا سلامت و شاد و سرحال باشی؟ چشم بنده ی لایق و ارزشمندم هر طور که تو بخواهی با عشق به تو تقدیم میکنم.

مطالعه بیشتر ...

عشق میخواهی؟رابطه ی پر از عشق و صمیمیت و محبت میخواهی با همسرت،خانواده ات،دوستت، چشم بنده ی لایق و ارزشمندم هر طور که تو بخواهی با عشق به تو تقدیم میکنم.

اسایش و ارامش میخواهی؟شادی میخواهی؟ارامش و شادی بی قید و شرط ؟ چشم بنده ی لایق و ارزشمندم هر طور که تو بخواهی با عشق به تو تقدیم میکنم.

موفقیت و خوشبختی میخواهی؟میخواهی در همه  جنبه های زندگی ات موفق و سربلند و پیروز باشی؟ چشم بنده ی لایق و ارزشمندم هر طور که تو بخواهی با عشق به تو تقدیم میکنم.

رابطه ات رو میخواهی با من زیباترکنی؟چشم بنده ی عزیزم هرچند همین الان هم رابطه ات با من زیبا و عاشقانه است در اغوش من هستی فقط کافیه حسم کنی.

 

 

بنده ی عزیزم هر انچه که دلت میخواهد را به تو تقدیم میکنم.فقط از من به مقدار کم نخواه زیاد بخواه چون من خالق تمام جهان هستم تمامی دعاها و درخواست های تو نزد من هست فقط کافی است ازمن درخواست کنی وزیاد بخواهی و در این صورت من با عشق به تو تقدیم میکنم.یادت باشد بنده ی عزیزم فقط باید زیاد بخواهی زیاد و زیادتر، هر چقدر تو بیشتر می خواهی من به تو افتخار میکنم من شادترم  و خوشحالترم چون می بینم به قدرت من ایمان اوردی.باورم کردی که من خدا می توانم درخواست هایت را اجابت کنم.و بنده ی عزیزم من بیشتر از ان چیزی که می خواهی را به تو می بخشم.

بنده ی لایق و ارزشمندم من در تمامی مراحل زندگی ات همراهت هستم در هر لحظه و ثانیه  هدایتت میکنم به لذت بخش ترین مسیر زندگی و حمایتت میکنم در این مسیر زیبا. نترس،نگران نباش.ارام باش. من هستم، من هستم، من هستم،در اغوشت گرفتم در این مسیر زیبا ،من خدا همراهت هستم بنده عزیزم.

بنده ی عزیزم از من سوال کن که جوابت را بدهم در هرزمینه ای که میخواهی از من سوال کن تا جوابگویت باشم و هدایتت کنم.همین الان هر سوالی که داری همین الان هرسوالی که در ذهنت هست به من بگو و منتظر جواب من باش از راه های سریع و اسان جوابت را می دهم و به تو الهام می کنم. تا نشانه ای باشد تا ببینی من  همراهت هستم در هر لحظه.

بنده ی ارزشمندم حتی یک لحظه هم به این فکرنکن که از من دور هستی هیچ فاصله ای بین من و تو نیست من و تو یکی هستیم من از رگ گردن به تو نزدیکترهستم (سوره ق ایه ی 16) من تو را در اغوش خودم گرفتم پس احساس قدرت کن بنده ی عزیزم از هیچ چیز نترس و نگران نباش.من هستم.من هستم.من هستم.بنده ی عزیزم.من به تو قدرت دادم تو قدرتمندی من زمین و اسمان را مسخر تو کردم(سوره لقمان ایه ی 20) که در خدمتت باشند.تا جانشین من باشی.تا پادشاهی کنی، تو پادشاه به دنیا امدی دستور بده و پادشاهی کن تو لایقی، تو ارزشمندی بنده ی عزیزم ،خودت را دوست داشته باش هر چقدر خودت را دوست داشته باشی یعنی من را دوست داری چون من و تو یکی هستیم.احساس قدرت کن من باتو هستم.هیچ وقت فکر نکن تنها هستی. همیشه بدان من خدا خالق تمام جهان همراهت هستم.حمایتت میکنم بنده ی عزیزم.از هیچ چیز نترس  دستانت در دستان من است، نگران نباش ارام باش مسیر لذت بخش زندگی ات با هم در اغوش من به جلو می رویم نترس من هستم با قدرت قدم بردار  ،به جلو حرکت کن، قدم بردار، من هستم نترس من هستم، پشت دیوار ترس هایت  من ایستادم  که وارد بشی در اغوشت بگیرم پس هیچ وقت از هیچ کس و هیچ چیز نترس چون پشت دیوار ترس هایت من هستم ، با قدرت قدم بردار بنده ی عزیزم و با قدرت پادشاهی کن دراین دنیا چون همراه و حامیت من هستم خدا که عاشقانه دوستت دارد بنده ی لایق و ارزشمندم.

بنده ی عزیزم دراین دنیا همه چیز از انرژی های پاک و مقدس من خلق شده هر چیزی که با چشمان زیبایت میبنی،حس میکنی،از انرژی های من خلق شده و تمام جهان هستی انرژی من هست که شکل گرفتن.

بنده ی عزیزم می خواهم رسالتی به تو بدهم که تا وقتی جانشین من هستی بر روی زمین این رسالت من را انجام دهی.

رسالت تو این است بنده ی عزیزم میخواهم من را همیشه زیبا ببینی،زیبا من را حس کنی، میگویی چطور بنده ی عزیزم؟ به این صورت که این انرژی های من که تمام دنیا را شکل دادن تو میتوانی  این انرژی های من را زیبا کنی، که من را همیشه زیبا ببینی.به چه صورت بنده ی عزیزم؟با درخواست کردن تو از من، با درخواست های زیبایت انرژی های من زیبا شکل میگیرن.وقتی از من درخواست پول و ثروت میکنی با پول و  ثروت زندگی ات را زیبا تر میکنی من رادر زیبای ها میبنی وقتی با ثروت ویلا و خانه ی لوکس و قشنگ میخری، ماشین اخرین مدل سوار میشوی، من را در زیبای ها میبینی.وقتی برای خودت بهترین و شیک ترین لباس وجواهرات را میخری و میپوشی من را در زیبایها میبینی.وقتی بهترین ادکلن رو به خودت میزنی من را در بوی خوش حس می کنی.با ثروتمند شدن تو هر روز من را زیبا میبینی و زیبا من را حس میکنی  پس بنده ی عزیزم تا می توانی از من درخواست بی نهایت پول و ثروت را داشته باش که من را زیبا ببینی و من با عشق به تو تقدیم میکنم.

وقتی رابطه ات زیبا و پر از عشق و محبت است با همسرت خانواده ات دوستانت رابطه ای پر ازعشق و محبت و احترام داری من رو زیبا میبینی پس بنده ی  عزیزم تا میتوانی از من درخواست بی نهایت عشق وروابط زیبا را داشته باش که من را زیبا ببینی و من با عشق به تو تقدیم میکنم

وقتی سالمی  و سلامتی کامل را داری و تمام وجودت پر از سلامتی و سرحالی است من را زیبا میبینی پس بنده عزیزم تا میتوانی از من درخواست بی نهایت سلامتی را داشته باش که من را زیبا ببینی و من با عشق به تو تقدیم میکنم

وقتی در ارامش و اسایش هستی،  شادی، میخندی و از تک تک لحظه های زندگی ات  لذت میبری.من را در زیبایها میبینی . پس بنده ی عزیزم تا می توانی از من درخواست بی نهایت ارامش،اسایش و شادی را داشته باش که من را زیبا ببینی و من با عشق به تو تقدیم میکنم

وقتی در تمامی جنبه های زندگی موفق و خوشبختی من را زیبا میبینی پس ازمن درخواست پکیج کامل زندگی ات را داشته باش که من را زیبا ببینی و من با عشق به تو تقدیم میکنم

ازم من درخواست کن تا زندگی ات را نقاشی کنم که من را همیشه زیبا ببینی و من با عشق زندگی ات را نقاشی خدایی میکنم.امیدوارم که رسالت من را انجام بدهی بنده ی عزیزم و همیشه از من درخواست بی نهایت ثروت،عشق،سلامتی،روابط زیبا،معنویت را داشته باشی و من با عشق اجابت می کنم.

مطالعه بیشتر ...

از من درخواست کن بنده ی عزیزم چون هر چقدر درخواستهای بیشتر و نامحدود تر باشد رابطه ی ما زیباتر خواهد بود.

بنده ی عزیزم من هستم،من هستم،من هستم،نترس،نگران نباش،ارام باش،من خدا همراهت هستم.بنده ی ارزشمندم به گذشته ات نگاه کن بعضی اوقات زندگی ات به مو رسیده ولی پاره نشده چون من بودم من همراهت بودم.خیلی مواقع به مشکل خوردی هیچ امیدی نداشتی ولی من امیدت شدم و مشکلت را حل کردم و من را در زندگی ات دیدی.اما وقتی مشکلت را حل کردم من را فراموش کردی و این را بارها و بارها ادامه دادی هر موقع مشکل داشتی من را صدا کردی ومن با عشق امدم و در اغوشت گرفتم، وقتی مشکلت را حل کردم تو من را فراموش کردی اما اشکالی ندارد بنده ی عزیزم من هیچ وقت تو را فراموش نمیکنم چون تو بنده ی من هستی،توعشق من هستی،تو بنده ی پاک و مقدس و معنوی و لایق و ارزشمند من هستی.من و تو یکی هستیم من هیچ وقت ازتو دلگیر نمی شوم و ازتو دور نمی شوم من تو را در اغوش خودم گرفتم و عاشقانه دوستت  دارم.هر موقع صدایم کنی من هستم میشنوم و اجابت میکنم من هیچ وقت تو را فراموش نمیکنم بنده ی عزیزم. تو من را هم فراموش کردی اشکالی ندارد من همیشه در هر لحظه و ثانیه در خواب و بیداری ات در گوشت زمزمه میکنم برگرد،برگرد،برگرد به اغوش خدای خودت برگرد،بیا سمت من بیا پیش من که با من، خدا همه چی ممکنه،بیا با هم غیر ممکن ها را ممکن کنیم برگرد پیش من تا با هم بسازیم.،بسازیم بهشت زندگی ات را.بنده ی عزیزم من همیشه منتظرت هستم اغوشم را باز کردم تا برگردی همین الان هم در اغوش من هستی محکم تو گرفتم تا نترسی و ارام باشی.فقط کافیه من را ببینی. چشمانت را باز کن تا من را ببینی.گوشاهایت را تیز کن تا صدایم را بشنوی.حست را قوی کن تا حسم کنی و میبینی که در اغوش من هستی و اون موقع ارام میشوی و با خیال راحت از بهشت زندگی ات لذت میبری.برگرد با من همه چی ممکنه بنده ی عزیزم.

بند ه ی عزیزم تا الان دیدی که من همراهت هستم.پشتیبانت هستم.و با عشق اجابت کننده ی تمام دعاها و درخواست هایت هستم بدون هیچ محدودیتی.دیدی که چقدر عاشقانه دوستت دارم و تو را در اغوش خودم گرفتم تا نترسی،نگران نباشی.ترس و نگرانی هات را تبدیل به امید و شجاعت کردم. بنده ی عزیزم من بابت تمام این درخواستها ی زیبایت که همه درخواستهایت را دوست دارم و با عشق اجابت میکنم از تو بنده ی ارزشمندم  تنها دو چیز را از میخواهم که برای همیشه در زندگی ات انجام دهی.

1.به من ایمان داشته باشی

2.به من شرک نداشته باشی

بنده ی عزیزم منظورم از ایمان این هست که همیشه در زندگی ات شاد و خوشحال باشی، نترسی و نگران نباشی ،لذت ببری از زندگی ات.وقتی از من درخواستی داری به من ایمان داشته باش که من اجابت می کنم.هر درخواستی که داری بنده ی عزیزم.به من ایمان داشته باش که اجابت می کنم خواسته هایت را.وقتی از من درخواست می کنی و باورم داری و به من ایمان داری دیگر نگران نیستی.دیگر نمی ترسی شاد و خوشحالی و لذت میبری از زندگی ات چون میدانی من همراه هستم و اجابت میکنم خواسته هایت را.و این نشانه ایمان تو به من هست بنده ی عزیزم که من را باور کردی. و من درخواست تو را بنده ی عزیزم از جاهای که به فکرت هم نمیرسد از راه های اسان و سریع با عشق به تو تقدیم میکنم. فقط به من ایمان داشته باش و باورم کن بنده ی عزیزم.

 

 

 

بنده ی عزیزم در مورد شرک منظورم این است که برای من شریک نزاری.فقط رو من حساب کنی.فقط از من بخواهی.رو هیچ کس و هیچ چیز غیر خدای خودت حساب نکنی.دست نیازت به هیچ کس نباشد فقط از من بخواهی همه چی را از من بخواهی فقط و فقط خدای خودت، خدایی که عاشقانه منتظر درخواست های تو هست که اجابت کند.چون وقتی از غیر من درخواست می کنی یعنی به قدرت من ایمان نداری که من همراهت هستم من اجابت می کنم من خالق هستم و به من شک داری باورم نداری.وقتی رو خدای خودت حساب نمیکنی روافراد،دولت،کارفرما،همسر،خانواده،دلار،اقتصاد،دکتر،قرص.،عشق.و…….و هر چیزی غیر من حساب میکنی بنده ی عزیزم یعنی به من شک داری و قدرت را از من میگیری و به افراد و عوامل دیگه ای قدرت میدهی و اون موقع مشکلات در زندگی ات بیشتر خواهد شد چون این افراد هیچ قدرتی ندارن که درخواست های تورا اجابت کنن حتی کوچکترین درخواست هایت را.تنها اجابت کننده در خواستها من هستم بنده عزیزم قدرت تنها در دست من هست من خالق هستم من هستم از طریق بنده هایم خواسته ات را اجابت میکنم.پس هیچ وقت رو هیچ کس و هیچ چیز حساب نکن.یک قدرت و یک اجابت کننده وجود دارد و ان من هستم خدا.من هستم صاحب و رزق و روزی تو و من روزی تو را میرسانم وقتی رزق و روزی خودت را وابسته به افراد به مشتری به دلار به دولت به هر چیزی غیراز من میبینی من نمیتوانم اون روزی بی حساب و ثروتی که من برای تو می خواهم را در زندگی  ات تجربه کنی.

بنده ی عزیزم عشق و احترام و دوست داشتن تو را من میدهم من هستم که از طریق بنده هایم به تو عشق میدهم و روابطت را زیبا می کنم  وقتی عشق و احترام و دوست داشتن را از یه نفر دیگر غیر من میخواهی دیگر ان عشق واقعی و راوبط زیبا را در زندگی ات تجربه نمی کنی

بنده ی عزیزم من هستم وقتی که مریض هستی تو را شفا میدهم و سلامتی ات را دوباره به تو برمیگردانم.وقتی سلامتی ات را فقط وابسته به قرص و دارو ودکتر میبینی و رو ان ها حساب میکنی نمیتوانی سلامتی کامل را بدست بیاری.

بنده ی عزیزم در تمامی جنبه های زندگی ات همین طور رو هیچ کس غیر من حساب نکن تا خوشبختی واقعی را تجربه کنی و لذت ببری از زندگی.بنده ی عزیزم به هیچ کس قدرت نده چون تنها من اجابت کننده هستم بنده ی عزیزم من و تو یکی هستیم فقط رو من حساب کن و همه چیز را از من بخواه.من با عشق بدون هیچ توقعی همراهت هستم و اجابت کننده دعاهایت هستم.

بنده ی عزیزم این تنها درخواست من از توبود که به من ایمان داشته داشته باشی و تنها رو من حساب کنی و این خالص ترین عشق تو برای من است که این عشق پاک تو را را چنان پاداش دهم چنان زندگی ات را نقاشی کنم که خوشبخت دنیا و اخرت باشی.

 

 

رسالت من را انجام بده.

به من ایمان داشته باش

فقط رو من حساب کن

دوستدار تو بنده ی عزیزم خدا

 

 

امیدوارم لذت برده باشید دوستان عزیزم و به خدای خودتان ایمان بیارید و فقط رو خدا حساب کنید خدایی که بیشتر از شما می خواهد خوشبخت و ثروتمند باشید در تمامی جنبه های زندگیتون.

به خداوند ایمان داشته باشید و لذت ببرید از بهشت زندگیتون.

فایل این متن را دانلود کنید و بارها بخوانید و گوش کنید تا صدای خداوند را در وجودتان بشنوید و معجزه را در زندگی خودتان ببینید.

فایل صوتی این متن به زودی بر روی سایت  قرار خواهد گرفت.

سید طاهر مصطفوی

Tahermostafavi.com

آگه دوست داری آزادی مالی ، آزادی زمانی و آزادی مکانی را تجربه کنی و از تمامی جنبه های زندگی لذت ببری …
پس حتما این متن پایین رو بخون 

به نام خدا

خداوندی که قدرت را تنها در دستان ما گذاشت که بدون محدودیت ، هر آن طور که دلمان بخواهد بهشت زندگیمان را بسازیم .

خداوندی که زمین ، آسمان و جهان هستی را مٌسخر ما کرد تا در اختیار ما باشند که دستور بدیم و خلق کنیم هر آنچه را که بخواهیم .

خداوندی که بیشتر از خود ما می خواهد که ثروتمند و خوشبخت باشیم .

سلام عرض میکنم خدمت شما دوست عزیز

من سید طاهر مصطفوی

tahermostafavi.com 

مربی و مشاور قوانین ثابت زندگی در تمامی جنبه ها اعم از ثروت ، کسب و کار ، روابط ، عشق ، سلامتی ، معنویت و… با شما همراه هستم که با هم به کمک قوانین ثابت خداوند بهشت زندگیتون رو بسازید .

دوست عزیز من ، در هر سن و سال و شرایطی که از زندگی هستی ، خیلی راحت ، آسان و سریع می توانی بهشت زندگیت رو هر طور که می خواهی بسازی

 

 ایمان دارم بدون هیچ شک و تردیدی در این دوره ، زندگیت در تمامی جنبه ها متحول خواهد شد .

اما به شرط اینکه حرفای من رو بپذیری و بهشون عمل کنی ، به هر آنچه شنیدی !! و تمرینات رو دقیق انجام بدی .

در مورد شرایط مالی ، اگر شکر خداوند ثروتمندی و می خواهی خیلی بیشتر ثروت بسازی و در همه  جنبه های زندگیت عالی باشی، خیلی راحت و آسان می توانی .

 

اگر در مورد شرایط مالیت به ناخواسته رسیدی  و می خواهی زود از این شرایط بیایی بیرون و هر چقدر دوست داری ثروت بسازی خیلی راحت و آسان می توانی .

 

در مورد کسب و کارت می خواهی با کمترین هزینه به بالاترین درامد روزانه برسی و اون رو گسترش بدی ؟ یا با کمترین سرمایه یا بدون سرمایه (ایمان) کسب و کارت رو راه اندازی کنی ؟  خیلی راحت و آسان می توانی .

 

در مورد کسب و کارت به ناخواسته رسیدی و می خواهی کسب و کارت رو از این وضعیت بیاری بیرون و به درامد بالا و رو به رشد برسونی ؟  خیلی راحت و اسان می توانی .

 

در مورد سلامتیت به ناخواسته رسیدی یا سلامتیت رو از دست دادی ؟ در هر سن و سالی که هستی خیلی راحت و اسان می توانی سلامتیت رو بدست بیاری .

 

اگر در مورد سلامتیت ، شکر خدا مشکلی نداری و می خواهی همیشه در سلامتیت باشی و لذت ببری از بهشت زندگیت ، خیلی راحت و اسان می توانی .

 

در مورد عشق و روابط به ناخواسته رسیدی ؟ هر جور عشق و روابطی که دلت می خواهد رو می توانی خیلی راحت و اسان بسازی و تجربش کنی .

 

اگر هم خداروشکر عشق و روابطت زیباست و میخواهی زیباترش کنی تا همیشگی باشه ، هر چقدر که بخواهی می تونای زیباترش کنی .

 

در مورد معنویت می خواهی خالص و رها باشی، تسلیم باشی و برسی به معنویتی که میخواهی ؟ هر چقدر بخواهی می توانی خالص و رها و تسلیم باشی .

می خواهی در همه جنبه های زندگیت عالی باشی و در آزادی زمانی ، مکانی و مالی باشی،  پول برات کار کنه و لذت ببری از تک تک لحظه های زندگیت و آزاد ، شاد ، سلامت و ثروتمند باشی با خودت و خانوادت خیلی ، راحت و اسان می توانی .

 

در هر شرایطی از زندگیت هستی، در هر جنبه ای از زندگی که می خواهی عالی باشی و بهترش کنی ، بهش برسی و خلقش کنی ، خیلی راحت و اسان و سریع      می توانی .

مطالعه بیشتر ...

دوست عزیز ، من که خیلی  جمله راحتی  واسانی رو بکار میبرم و روی این کلمات تاکید دارم  ، به خاطر این است که  قوانین ثابت  جهان خداوند  بر پایه  و اساس راحتی اسانی و سریعی در کمال ارامش رسیدن به خواسته و خلق اون بهشتی که می خواهیم بسازیم در زندگی هست ، نه زحمت و تلاش زیاد و جون کندن .

دوست عزیز من ، قدرت خلق خداوند در وجود همه ما هست که دستور بدیم شرایط طوری باشه که همیشه به نفع ما باشد و تماماً اتفاقات زندگی در دستان ما رقم بخوره .

ما هستیم که زندگیمون رو بدون هیچ محدودیتی ، بدون هیچ شک و تریدی خلق می کنیم .

دوست عزیزم ، می خوام بهت بگم هیچ محدودیتی نداری و قدرت تنها در دستان شماست . شما هستی که بدون هیچ محدودیتی خالق تمام زندگیتون هستین

و تماماً زندگیتون و اتفافات آن در دستان شما است .

چقدر می خواهی به ثروت برسی ؟

چقدر می خواهی کسب و کارت درامد داشته باشه ؟

چقدر می خواهی عشق و روابطت زیبا باشه ؟

چقدر می خواهی سلامت باشی ؟

چقدر می خواهی در همه جنبه های زندگیت عالی باشی ؟

می توانی همه را به اسانی و به راحتی در کمال آرامش خلق کنی .

ما شکر خدا در دنیایی زندگی می کنیم که فراوانی برای همه چی هست ( بدون هیچ محدودیتی ) ، فقط کافیه بخواهیم و خلقش کنیم .

قبول کن که  فراوانی برای همه چی هست ، فقط کافیه یاد بگیری خالق باشی و خلق کنی .

قوانین ثابت جهان هستی رو یاد بگیر و به هر سمتی که می خواهی حرکت کنی ازش استفاده کن و با قدرت بساز ، با قدرت هر طور که می خواهی ، هر چی که می خواهی را خلق کن و لذت ببر از بهشت زندگیت .

بیا قبول کنیم همون خدایی که مارو آفرید ، همون خدا می دونست ما خالقیم و قدرت خلقش در وجود همه ی ما هست به خاطر همین مارو دست خالی آفرید در این دنیا ، که ما هر جور دلمون بخواد زندگیمون رو خلق کنیم .

در هر سن و شرایطی که هستین هیچ وقت دیر نیست چون همه شرایط به راحتی و اسانی و به سریعی در کمال ارامش تغییر میکنه ، فقط کافیه بخواهی که تغیرش بدی و همیشه هر چقدر هم شرایط خوب بود ، بهترش کنی و هر چقدر لذت بخش بود لذت بخشترش کنی .

اصلا نباید به محدودیتها و منطقهای که ذهن برای ما میسازه گوش کنیم ، محدودیت و منطقی وجود نداره . اتفاقا من همیشه اونی که از نظر ذهن ، غیر منطقیه ، میگم این درسته و همون رو انجام میدم ، چرا ؟  چون میدونم ذهن من کارش اینه که برام محدودیت درست کنه .
این روح منه که احساسات واقعی رو بهم میگه و هیچ منطق و محدودیتی نمیشناسه ، احساسات را بدون اینکه از فیلتر ذهنم ردش کنم به اون گوش میدم چون فقط خیر ، برکت ، ثروت ، عشق واقعی و هر چی منفعت و خوبیه برای من میخواد . (شادی و ثروت واقعی دور از منطق ذهن است)

خود واقعیمون را که خالق بودیم و پا گذاشتیم در این دنیا رو یادمون هست ؟
 چه انسانهایی با چه روحهای نامحدودی هستیم که امدیم لذت ببریم ازبهشت زندگیمون در این مدتی کمی که مهمان هستیم  در این دنیا بعد با دستان پر از ثروت و عشق ، موفقیت و خوشبختی و شادی برگردیم به اغوش خدا ، و کاری کنیم که خداوند به ما افتخار کند که در مهمانی اش از تمام نعمتها به صورت نامحدود استفاده کردیم و لذت بردیم از تک تک لحظه های این مهمانی لذت بخش .

ما امدیم در این دنیا برای عشق و لذت بردن از زندگی ، نه اینکه در مشکلات و ناخواسته باشیم . امدیم لذت ببریم از تک تک لحظه های  زندگیمون و تجربه کنیم . مهمانی که امدیم را با لذت تموم کنیم و تماما کل داستان هم همین است ،  لذت بردن از مهمانی خداوند .

برای لذت بردن هم همه چی هست . ثروت ، عشق ، سلامتی و روابط زیبا ، هر چی بخواهیم به صورت نامحدود در اختیار ما هست که بسازیم و لذت ببریم  .

پس بیاین یک بار برای همیشه از قوانین ثابت خداوند استفاده کنیم و محدودیتهارو کنار بزاریم و اون چیزی که دلمون میخواد رو بسازیم ،  نه اینکه طبق شرایط بریم جلو ، شرایط رو خودمون خلق کنیم اونطور که به نفعمونه .

با اطمینان و ایمان کامل  به شما  میگم کار سختی نیست، قبول و باور کنید که ما خالقیم و قدرت تنها در دستان ماست که هر طور می خواهیم این بهشت زندگیمون  رو بسازیم ، کار راحتیه ، فقط باید از قوانین ثابت خداوند استفاده کنیم و قوانین هم آسان و راحت در دستان و در قلب شما است .
سازو کار جهان پایه و اساسش همین است ، آسانی و راحتی .

مطالعه بیشتر ...

جهانی که ما در ان زندگی میکنیم تماما کارش این است که ان چیزی که می خواهیم رو به ما بده ، این جهان در اختیار و خدمت مااست که دستور بدیم خواسته های ما را  تمام و کمال به ما بدهد ، بدون هیچ کم و کسری ، وظیفه اش اینه که در اختیارمون بزاره ، ساز و کارش همین است . ولی ما با ذهن محدودگر و منطقی جلویه جریانه طبیعیه عظیم این نعمتها و فراوانی ها رو بستیم و بیشتر ناخواسته ها را به ما میده و همین ناخواسته ها را هم ما خواستیم از جهان هستی به ما بدهد چون در خدمت ما هست وظیفش را اجرا میکند.

جهان هستی خداوند مهربان ، فقط خیر و برکت ، خوبی و خوشی ، ثروت و سلامتی و عشق را به صورت کاملا نامحدود برای ما می خواهد . قبول و باور کنیم که کار جهان هستی همین است ، به شما قول میدم بهشت زندگیتون رو می سازید .

ما روحهای نامحدودی هستیم که همه این قوانین رواز قبل از ورود به این جهان می دانستیم .
می دانستیم که خالقیم و این را هم می دانستیم  که دنیا فراوانی همه چی را دارد و منبع ها نامحدود در اختیار ما است که نامحدود ان چیزی را که می خواهیم به ما بدهد . فقط مساله این اسن که ما یادمون رفته . فقط کافیه یادمون بیاد همین .
کار سخت و تلاش فیزیکی خاصی قرار نیست انجام بدیم چون همه چی به صورت طبیعی و نامحدود هست. 
 برای چی سختی بکشیم ، فقط تلاش کنیم یادمون بیاد ، باید دستور بدیم و خلق کنیم .
 قدرت تنها در دستان ماست ، ما خالقیم .
قدرت خلق خدا در وجود همه ما هست ، خداوند مقدر کرده که قدرت خلق زندگیمون تنها در دستان خودمان باشد نه وابسته به شرایط فعلی ، به کشور ، به جامعه ، به خانواده همسر فرزند کسب و کار و…

ما انسانها روح های نامحدودی هستیم که روح خداوند در وجود ماهست ، یعنی بخشی از خدا هستیم.

 ما و خدا یکی هستیم ، نماینده خدا بر روی زمین ، پس هیچ محدودیتی برای ما وجود ندارد ، خداوند نماینده خودش را همین طور با دستان خالی نمی فرسته  روی زمین .
 تمام ابزارهای خلقت  ، خالق بودن را به ما داده تا خلق کنیم ، تجربه کنیم  و  این بهشت زندگیمون رو بسازیم .

چرا از این ابزارهای خلقتی که خدای مهربان به ما داده در مسیر ساختن بهشت زندگیمون ازش استفاده نکنیم و از این مهمونی لذت نبریم ؟

اصلا چیز عجیبی نیست دوست من که شما غرق در خوشبختی ، موفقیت ، ثروت ، سلامتی ، عشق و روابط زیبا باشین .
 در همه جنبه های زندگیتون همه اینا طبیعی هستن و باید باشه ، 100 درصد بدون هیچ شک و تردیدی بدون هیچ محدودیتی باید باشه ، اگه نباشه یه جای کار ایراد داره و اونم اینجاست ، ذهن محدود گر و منطقیمون که جلویه جریانه سیلاب این همه نعمتها و زیباها و لذتها رو بسته .

و ذهن هم یک ابزاره که در اختیار ماست که ان طور که می خواهیم فکر کند ، فقط ما ناخواسته تربیتش کردیم و الان هم از این به بعد افسارش در دستان خواهد بود .

روح خدا در وجود همه ما هست ، ما روح های پاک و مقدس ،معنوی  و لایق و ارزشمندی هستیم .

که لایق بالاترین حد ثروت ;

لایق پر رونق ترین کسب و کار ;

لایق زیباترین روابط و عشق ;

لایق بالاترین حد سلامتی ;

لایق عاشقانه ترین رابطه بین ما و خدا ;

لایق بالاترین حد موفقیت ، شادی و خوشبختی در همه جنبه های زندگی را داریم ، لیاقتش را داریم که در همه جنبه های زندگیمون به صورت نامحدود موفق و ثروتمند و خوشبخت باشیم و از بهشت زندگیمون لذت ببریم .

ثروت ، عشق ، روابط ، سلامتی ، کسب و کار به صورت طبیعی و نامحدود بدون هیچ کم و کسری در اختیار ما هست چون ما روح های پاک و مقدس و معنوی هستیم ، بخشی از خدا هستیم  ، نماینده خدا بر روی زمین ، ما لایقیم و ارزشمند .

 تنها راه رسیدن ما به خدا ، هم در این دنیا و هم در آخرت همین است که به صورت نامحدود همه این نعمتها و ثروتها رو داشته باشیم و  از مهمانی خداوند لذت ببریم 

وقتی هم خداوند تنها راه رسیدن به خودش را لذت بردن از این مهمانی و موفقیت ، ثروت و خوشبختی در تمامی جنبه های زندگیمون قرار داده پس خدا همه این نعمتها را به صورت نامحدود عادی و طبیعی در اختیار ما گذاشته ، چون خدا بیشتر از ما می خواهد که لذت ببریم ،بیشتر از ما می خواهد ثروتمند و موفق و خوشبخت و سلامت باشیم و حمایتمون میکنه در این مسیر. که به اسانی  و به سریعی در کمال اسایش و ارامش خلقشون کنیم و خداوند سریع الپاسخه سریع الاجابه برای تمامی این نعمتهای زیبا و مقدس .

فقط ما هستیم که جلو این نعمتها را بستیم .که با قدرت خالق بودن خداوند که در وجود همه ما هست ، همه این نعمتها را به صورت نامحدود خلق می کنیم  و لذت میبریم از تک تک لحظات این مهمانی ( خدای مهربون بیشتر از ما می خواهد و حمایتمون میکنه )

مطالعه بیشتر ...

دوست عزیز ، دوره ها به صورت کاملا تخصصی می باشد

من در این دوره ها به کمک هم ، تمام نظام افکار و باورهای شما را در تمام جنبه های زندگیتون بررسی کرده و افکار و باورهایی که خیلی ریز و جزئی هستن و در ذهن شما  ریشه دواندن و شما ازش بی خبرید، و همین افکار و باورهای ریز که خودشون رو پنهان کردن و واقعیت زندگی حال حاظر شما را شکل دادن و هر روز اتفاقات و تجربه های تکراری را برای شما به نمایش میزارن، بیرون کشیده و افکار و باورهای جدید طبق قوانین ثابت خداوند را جایگزین کرده که تمام اتفاقات زندگیتون در دستان شما باشد و از بهشت زندگیتون لذت ببرید .

در این دوره می خواهم تماما کلیات قوانین ثابت خداوند رو بهت یاد بدم که در هر جنبه ای از زندگیتون ازش استفاده کنید  و با قدرت بسازین و خلق کنید ان طور که دلتان میخواهد .

در این دوره ان قدرت خالق بودن خداوند را که در وجود همه ما هست در شما بیدار میکنم که همیشه داشتین و الان هم دارین ازش استفاده می کنید اما به صورت نااگاهانه و بیشتر ناخواسته ، ولی من میخواهم به صورت اگاهانه از قدرت خالق بودنتون استفاده کنید و هر طور می خواهید زندگیتون رو با قدرت بسازید و شرایط رو خودتون خلق کنید.

ما در این دوره با ایمان و بدون هیچ شک و تردیدی به جلو میریم که محدودیتهارو بشکنیم ، با استفاده از قوانین ثابت جهان هستی که خداوند مهربان برای ما گذاشته و البته کاملا اسون و سریع که بهشت زندگیمون رو خلق کنیم .

من دراین دوره ها تماما این قوانین رو  به یاد شما میارم و  یاد میدم چطوری با ابزارهای خلقتی که در دستان شماست از این قوانین هر طور که دلتان           می خواهد استفاده کنید و به هر مسیر از زندگیتون که دلتون می خواهد برید و با قدرت بدون هیچ شک و تردیدی این بهشت زندگیتون رو بسازید ، این بهشت پر از فراوانی ، ثروت ، عشق ، سلامتی ، معنویت ، روابط زیبا و شادی بی قید و شرط .

می خواهم در این دوره به من گوش بدید و حرفای من رو بپزیرید و عمل کنید، بعد ازچند ماه بهشت را در زندگیتون می بینید و خواهید دید که فقط دارید از زندگیتون لذت می برید و همه چی به نفع شما رقم خواهد خورد .

و مطمئن باشید خداوند خیلی بیشتر از من و شما می خواهد که قوانین ثابتش را یاد بگیرید و بهشت زندگیتون را بسازید تا از مهمانی اش لذت ببرید و تماما در این مسیر الهی حمایتتون میکنه ، پس خیلی راحت و اسان و سریع یاد می گیرید .

آرزوی بهترین ها را برای شما دارم ، درتمام جنبه های زندگیتان . 

منتظر دیدار شما دوست عزیز هستم ، سید طاهر مصطفوی .

خدا نگهدارتون

قیمت دورهای بهشت زندگی

پلن گروهی 4 نفره

1,200,000 تومان
10 جلسه
12,000,000 تومان
همراه با پشتیبانی کامل

پلن خصوصی تک نفره

3,600,000 تومان
10 جلسه
36,000,000 تومان
همراه با پشتیبانی کامل

پلن VIP تک نفره ، فول تایم

13,600,000 تومان
5 روز فول تایم
68,000,000 تومان
همراه با پشتیبانی کامل

قیمت دورهای بهشت زندگی ( آنلاین و جلسه ای )

پلن آنلاین گروهی 4 نفره

900,000 تومان
10 جلسه
9,000,000 تومان
همراه با پشتیبانی کامل

پلن آنلاین خصوصی

2,400,000 تومان
10 جلسه
24,000,000 تومان
همراه با پشتیبانی کامل

جلسه های ساعتی ( آنلاین و حضوری )

1,500,000 تومان 2,500,000 تومان
1 جلسه یک ساعته
همراه با پشتیبانی کامل